Umenie uzatvárania predaja

Tento 2-dňový seminár vás prevedie tým podstatným a kľúčovým, čo musí predajca vedieť na to, aby bol úspešný.

Viac ako 10 ročný výskum správania sa zákazníkov v stredoeurópskom regióne, spolu s objavom toho ako pri nákupe rozmýšľa zákazník, sú základom tohto seminára – tréningu.

Autor Tamás Kasza časť svojich poznatkov zhrnul a publikoval v knihách: “Tajomstvá uzatvárania predaja” a “Rozhodujúce stretnutie“, ktoré sa stali okamžite bestselermi v každej krajine, kde boli vydané. Len v Maďarsku a na Slovensku sa predalo viac ako 25.000 kníh.

Výskum ukázal, že techniky a spôsoby predaja, ktoré fungovali do krízy, dnes už na zákazníkov veľmi neplatia. Samozrejme, že časť vecí ide v každej firme zo zotrvačnosti po starom a nakoniec sa niečo predá.

Ide len o to, či to v dnešnej dobe firme stačí na prežitie alebo dokonca expanziu.

Preto je potrebné naučiť sa niečo nové.

Na seminári vám predstavíme základné princípy a techniky uzatvárania predaja, spolu to natrénujeme a dáme vám praktické rady, ako si získať dôveru zákazníka. Budete mať jasno v tom, čo a prečo v súčasnosti na zákazníka v predaji funguje a čo nie.

Zistíte, čo je tajomstvo umenia uzatvárania predaja a ako dosiahnuť to, aby zákazník dal peniaze VÁM – minul ich u vás, vo vašom obchode alebo firme – a nie u konkurencie.

Pripravte sa na to, že asi polovicu času sa budú preberané techniky aj prakticky trénovať. Okrem toho bude priestor aj na Vaše otázky.

Výsledok: osoba (predajca), ktorá rozumie technikám a nástrojom strategického predaja a dokáže obchod s ľahkosťou uzatvoriť.

Termín:     7. – 8. jún 2022

                     v čase od 9:00 do 17:00

Miesto:     Malý Paríž, Horné Bašty 36/B, Trnava
Cena bez DPH:  470,- EUR
                              450,- € (ak vlastníte knihu Tajomstvá uzatvárania predaja, Rozhodujúce stretnutie alebo SUPERSONIC)

Prihlásiť sa teraz na prednasky@akoriaditfirmu.sk

Alebo telefonicky na 0918 111 676

Advertisement