Ako uzatvárať predaj

Snom snáď každého predajcu (obchodného zástupcu) je mať také produkty, že zákazníci sami posielajú objednávky alebo stoja v rade pred predaj-ňou a on ich nestíha ani vybavovať. Jednoducho ide to samé…

Dnes je už len veľmi málo brandží, kde to takto funguje. Predávať už nie je také ľahké ako kedysi. O pozície predajcov (obchodných zástupcov) dnes už nie je zo strany pracovníkov veľký záujem, a na druhej strane ani z toho, čo je na trhu nie je moc si čo vybrať. Že predávať nie je jednoduché, o tom svedčí aj fakt, že prácu predajcu väčšina ľudí ani robiť nechce.

Správanie zákazníkov sa zmenilo. Nie je to tak, že by všetci nakupovali len cez internet, ale zmenili sa ich nákupné motívy.

Otázkou je, ako sa tomu prispôsobili predajcovia, čo spravili preto, aby predávali viac?

Techniky predaja, ktoré fungovali do roku krízy, dnes už na zákazníkov neplatia. Napriek tomu sa dá predávať. Na prednáške vám predvedieme základné princípy a techniky uzatvárania predaja, dáme vám praktické rady, ako si získať dôveru zákazníka a ukážeme, čo v súčasnosti v predaji funguje a čo nie.

Zistíte ako dosiahnuť to, aby zákazník dal peniaze vám (minul ich u vás, vo vašom obchode alebo firme) a nie u konkurencie.

Pokiaľ ste sa ešte nerozhodli ísť na náš 2 dňový seminár-tréning, máte možnosť si vyskúšať základné princípy uzatvárania predaja. Pripravili sme pre Vás jedinečnú prednášku o tom ako uzatvárať predaj.

Dáta z prednášky sú praktické a okamžite použiteľné.

Termíny:     12.10.2017

 v čase od 9:00 do 14:00

Miesto:     Malý Paríž, Horné Bašty 36/B, Trnava
Cena s DPH:  48,- EUR

Prihlásiť sa teraz na prednasky@akoriaditfirmu.sk

Alebo telefonicky na 0917 288 106

Advertisement